تبلیغات
آموزش کسب و کار الکترونیکی

کسب و کار اینترنتی
صفحه نخست
مدیر
این وبلاگ در ارتباط با آموزش کسب و کار الکترونیک , کسب و کار اینترنتی و بازاریابی مجازی است
این سایت را حمایت می کنم
payam
تاریخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394
payam
نویسنده : سیما کافیان عطاری
payam

آموزش گرفتن نماد اعتماد الکترونیکی (enamad) در طراحی سایت

نماد اعتماد الكترونیكی کسب و کار های اینترنتی


امروزه یکی از دغدغه های اصلی در طراحی سایت فروشگاهی جلب اعتماد مشتریان برای فروش می باشد و از آنجایی که در دنیای تقریبا دست کسی به جایی بند نیست، کلاهبرداری های اینترنتی نیز افزایش پیدا کرده اند، و این امر نیز یکی از دلایل  عدم اعتماد مشتریان و بازدید کنندگان در طراحی سایت فروشگاهی شده است.یکی از راهکار های جلب اعتماد مشتریان و بازدید کنندگان ، گرفتن نماد اعتماد الکترونیک در طراحی سایت می باشد.

کسب نماد اعتماد الكترونیكی کسب و کارهای اینترنتی

کسب نماد اعتماد الكترونیكی کسب و کارهای اینترنتی


آموزش گرفتن نماد اعتماد الکترونیکی (enamad) در طراحی سایت

نماد اعتماد الکترونیک یک برچسب دیجیتالی است که بر اساس ضوابط و قوانینی که تعیین شده است از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیک و زیر نظر وزرات صنعت و معدن برای سایت های فروشگاهی داده می شود.
انواع نماد اعتماد الکترونیک در طراحی سایت:
نماد اعتماد الکترونیک را می توان در سه حالت برای طراحی سایت فروشگاهی و طراحی سایت شرکتی اخذ کرد:
۱-    نماد اعتماد الکترونیک موقت
این نوع نماد اعتماد الکترونیک برای سرعت بخشیدن به فرایند گرفتن نماد بوده و طراحی سایت فروشگاهی با حداقل معیار های موجود مورد بررسی قرار می گیرد.(که هم اکنون بر روی سایت موجود نبوده و قابل دسترس نمی باشد.)
۲-    نماد اعتماد الکترونیک دائم تک ستاره
پس از بررسی طراحی سایت فروشگاهی ، مرکز توسعه تجارت الکترونیک این نوع سایت ها ملزم به رعایت برخی از نکات موجود در سایت کرده و پس از اعمال تغییرات مورد نیاز این برجسب برای آن ها اعطا می شود.
۳-    نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره
بررسی های صورت گرفته برای اخذ نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره دقیقا با نوع تک ستاره ی آن مشابه بوده و تنها تفاوت آن ها در نصب گواهی SSL (لایه ی سوکت های امن )بر روی سایت فروشگاهی می باشد. که لزوما برای امنیت بخشیدن هرچه بیشتر به بستر انتقال اطلاعات میان سایت و بازدیدکنندگان صورت گرفته و جنبه ی حفاظتی دارد.

بنابر گزارش های صادره از پلیس فتا ،با روی کار آمدن نماد اعتماد الکترونیک میزان کلاهبرداری های اینترنتی به صورت قابل توجهی کاهش یافته و کاربران با خیال آسوده در سایت هایی که این نماد درآن ها وجود دارد اقدام به خرید می کنند.

نکات ایمنی که قبل از خرید های اینترنتی باید به  آن ها توجه کرد

•    قابل کلیک بودن نماد اعتماد الکترونیک
•    متاسفانه برخی از سایت ها فقط از آرم نماد اعتماد الکترونیک در طراحی سایت خود استفاده می کنند (که در صورت مشاهده و گزارش مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند) توجه داشته باشید که این نماد قابل کلیک بوده و پس از کلیک بر روی آن باید وارد سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیک شده (با نشانی http://www.enamad.ir)  و سایت های مجوز دار را از آنجا مشاهده کنید.
•    همیشه قبل از پرداخت ادرس URL را در بالای سایت چک کنید. این نشانی باید متعلق به بانک بوده و آدرس اینترنتی دیگری نباشد.
•    در صفحه پرداخت باز شده قبل از وارد کردن اطلاعات کد کپچا را رفرش و بارگزاری مجدد کنید.(کدی که برای تشخیص ربات ها بوده و باید عینا در کادر مربوطه کپی شوند) معمولا در صفحات فیک و تقلبی این کد ها قابل رفرش و تازه سازی نیستند.
شرکت طراحی سایت و سئو سایت اینتن با آشنایی کامل به اصول ، ضوابط و قوانین مربوط به اخذ نماد الکترونیک در طراحی سایت فروشگاهی ، این کار را در سریع ترین زمان ممکن برای فروشگاه اینترنتی شما انجام داده و از این طریق نرخ تبدیل سایت (درصد تبدیل بازدیدکنندگان سایت به مشتریان) را به صورت قابل توجهی افزایش می دهد.
با اینتن همراه باشید…


قالب وبلاگ  -  تالار وبلاگ نویسان
icon
موضوعات مرتبط: طراحی سایت , تجارت الکترونیک , کسب و کار اینترنتی ,
icon
برچسب‌ها: کسب و کار اینترنتی , کسب و کار الکترونیکی , تجارت الکترونیکی , نماد الکترونیکی ,
archives
آخرین مطالب
View sima kafiyan's profile on LinkedIn

تست هوش

موتور جستجوی خبر قطره

پونیشا :: نیروی کار مجازی


کسب وکاراینترنتی