تبلیغات
آموزش کسب و کار الکترونیکی

کسب و کار اینترنتی
صفحه نخست
مدیر
این وبلاگ در ارتباط با آموزش کسب و کار الکترونیک , کسب و کار اینترنتی و بازاریابی مجازی است
این سایت را حمایت می کنم
payam
تاریخ : سه شنبه 20 مرداد 1394
payam
نویسنده : سیما کافیان عطاری
payam


ابزاری برای مقایسه وبسایت‌ها

حتماً تا به حال برای شما هم سوال شده است که بانک سامان در فضای آنلاین فعال‌تر است یا بانک پاسارگاد؟ یا اینکه فاصله‌ی فعالیت دیجی کالا و چاره چقدر است؟ قبلاً در سایت متمم با رتبه الکسا آشنا شدیم. رتبه الکسا یکی از معیارهایی است که اعتبار و میزان فعال بودن یک دامین را نشان می‌دهد. اما مانند هر شاخص دیگر، ضعف‌هایی هم دارد که نمی‌توان آن را به عنوان تنها معیار مورد ارزیابی قرار داد.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در مورد شاخص الکسا وجود دارد این است که در مورد تعداد بازدیدکنندگان واقعی هر سایت اطلاعاتی به دست نمی‌آوریم. اگر مدت زمان بازدید کاربران از یک سایت، زیاد باشد یا اگر برخی از فایل‌های یک سایت، با لینک‌هایی از بیرون دانلود شوند و مورد دسترسی باشند، به دلیل ترافیک بالا، رتبه‌ی الکسای خوبی خواهد داشت، اما این ترافیک زیاد با «کاربران زیاد» تفاوت دارد. ضمن اینکه بخش قابل توجهی از خدمات الکسا و ابزارهای مشابه، رایگان نیست.

کاربر گرامی دسترسی کامل به مطالب مربوط به این بخش ،با اشتراک در بخش کاربران ویژه امکانپذیر میباشد.

قابلیت ارزشمند دیگری که در این ابزار وجود دارد، تعیین جریانهای اصلی ورود و خروج کاربران است. در سمت چپ نشان داده شده که کاربران معمولاً از کجا وارد سایت می‌شوند و در سمت راست نشان داده شده که از طریق سایت، به کجا هدایت می‌شوند.

فعالیت آنلاین بانک سامان

فعالیت آنلاین بانک پاسارگاد


قالب وبلاگ  -  تالار وبلاگ نویسان
icon
برچسب‌ها: طراحی وب سایت , آنایز سایت , رتبه الکسا , افزایش رتبه ,
archives
آخرین مطالب
View sima kafiyan's profile on LinkedIn

تست هوش

موتور جستجوی خبر قطره

پونیشا :: نیروی کار مجازی


کسب وکاراینترنتی