تبلیغات
آموزش کسب و کار الکترونیکی

کسب و کار اینترنتی
صفحه نخست
مدیر
این وبلاگ در ارتباط با آموزش کسب و کار الکترونیک , کسب و کار اینترنتی و بازاریابی مجازی است
این سایت را حمایت می کنم
payam
تاریخ : پنجشنبه 15 مرداد 1394
payam
نویسنده : سیما کافیان عطاری
payam

مایکروسافت که همواره از حامیان ساعت هوشمند اپل بوده، امروز اپلیکیشن آتلوک را برای اپل واچ منتشر کرد. اگر از کاربران آتلوک در iOS هستید، از این پس می توانید از امکانات آن در ساعت هوشمندتان هم استفاده کنید.

در بروزرسانی جدید آتلوک حالا می توان راحت تر از گذشته ایمیل های کامل را در صفحه ساعت مطالعه نمود. ضمنا قابلیت پاسخ به ایمیل ها نیز به امکانات نسخه اپل واچ اضافه شده اند.

اعلان های آتلوک در اپل واچ به طور پیش فرض، حالا مقدار بیشتری از محتوای ایمیل را به جای چند خط اولیه اش برای شما به نمایش در می آورند.

علیرغم اینکه هنوز امکان ارسال پاسخ مستقیم از طریق منوی اعلان ها فراهم نشده، با این وجود با کلیک روی هر اعلان می توانید به سرعت متن کامل ایمیل را مشاهده کرده و از طریق پاسخ های سریع آماده یا تایپ کلمات، پاسخ را به طرف مقابل ارسال کنید.

مایکروسافت همچنین امکان نگاه اجمالی بر آتلوک را در نسخه اپل واچ گنجانده که از طریق آن می توان به قرارهای ملاقات در ایمیل و تقویم نظر سریعی انداخت. درست مثل سایر اپلیکیشن های اپل واچ، این مورد هم تنها تجربه نمایش اعلان ها را گسترش داده.

گفتنی است که اپلیکیشن جدید آتلوک، جدیدترین عضو خانواده محصولات نرم افزاری مایکروسافت برای اپل واچ همچون وان درایو، پاورپوینت، اسکایپ و وان نوت محسوب می شود.

منبع :دیجیاتو

قالب وبلاگ  -  تالار وبلاگ نویسان
icon
موضوعات مرتبط: اخبار فناوری اطلاعات ,
icon
برچسب‌ها: فناوری و اطلاعات , کسب و کار اینترنتی , Seo , مایکروسافت , اپل , ات.لوک ,
archives
آخرین مطالب
View sima kafiyan's profile on LinkedIn

تست هوش

موتور جستجوی خبر قطره

پونیشا :: نیروی کار مجازی


کسب وکاراینترنتی